Home I warsztaty Tresury Matrixa w Krakowie – Transformacja Lęku

I warsztaty Tresury Matrixa w Krakowie – Transformacja Lęku


Szczegóły wydarzenia


28 wrz o 09:00 – 29 wrz o 17:00

Freedom w Krakowie

ul. Mikołajska 4/6

Nasz proces ewolucji metodologicznej prowadzi nas tym razem do Krakowa, by odbyć tam warsztaty, tym razem bogatsze o sposoby pracy z integracją stresu, traum psychicznych, powrotu do normalnego funkcjonowania po zapomnianych, lub rozpamiętywanych wydarzeniach odgrzewanych przez nasz mózg jako stan zagrożenia.

Jednym słowem – jak użyć lęku jako przewodnika po świecie własnej sprawczości i w jaki sposób odkryć działające podprogowo tendencje autodestrukcyjne i samosabotażujące, a następnie użyć ich impetu dla własnego pożytku i wzbogacenia osobistej siły i dojrzałości.

➡ Dzień 1

Dogłębna i całkowita analiza narzędzi psychologicznych TM, opartych na integracji podstawowych obszarów świadomości sterowanych przez pozostałości traum i obecność powtarzalnych, lub obsesyjnych lęków.

Proces ten prowadzi w swym toku do uświadomienia sobie pochodzenia w/w traum, a co za tym idzie, do używania tych zdarzeń w sposób jak najbardziej korzystny i komfortowy dla przeżywającego.

W sposób dość skrótowy i szybki konfrontujemy sie w tej pracy z własną zdolnoscią pomagania sobie i innym w lokalizowaniu siebie samego we własnym życiu i dostarczaniu sobie narzędzi przydatnych do odważnego życia.

➡ Dzień 2

Wprowadzenie do neuroświadomej pracy z ciałem.

Głównym zadaniem tego rodzaju pracy jest podniesienie sprawczości psychosomatycznej, oraz wzbudzenie komfortu życia na poziomie nieświadomym, somatycznym, poprzez stymulację układu nerwowego ruchem i dotykiem do generowania coraz elastyczniejszych połączeń i uruchomienie jego procesu samouczenia się.

Skutkami ubocznymi tego procesu jest wzrost sprawności, lepsze używanie własnego ciała i obudzenie zdolności wsłuchiwania się w siebie i innych na poziomie sensorycznym.

__________________
Cena warsztatu wynosi 650 PLN.
Miejsce rezerwowane po wpłaceniu zaliczki 100 zł lub całości kwoty na numer konta 15 1140 2004 0000 3602 7909 9354 Izabela Kaczmarska

Kontakt do organizatorki:
Izabela Kaczmarska 531 640 520
biuro@3rdeyevision.pl

W mailu należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.