Home O nas

O nas

przez joanna

Dlaczego Tresura Matrixa ?

Każde słowo niesie ze sobą jakąś umowną informację i energię. Ten zlepek zgłosek powoduję, że kojarzymy go z jakąś emocją lub obrazem. Słowo to forma przekazywania informacji i wyzwalanie intencyjnej energii. Słowo jest jak zaklęcie aktywujące czar który powoduje doświadczanie rzeczywistości. Słowo jest esencją materializacji. Bez słowa nie istnieje myśl a więc nie istnieje nic. Słowo jest budulcem i projektem w jednym ciele. A więc SŁOWO.

Tresura – ostre, mocne, szorstkie. Słowo kojarzy się ze stanowczością i uległością, mocą i słabością, walką i oddaniem. Tresura to proces który kształtuje mdły charakter w stanowcze JESTEM. Tresura to cierpliwość, konsekwencja i wiedza. To słowo doskonale oddaje co można zrobić z ludzkimi słabościami i marzeniami. To słowo to klucz do wnętrza prawdy. Bądź treserem i tresowanym. Poznaj prawdę o sobie i swoich myślach. Bądź szczery do bólu wobec siebie. Jeżeli zrobisz to wszystko, twoje myśli będą Ci posłuszne. Będziesz mógł panować nad nimi. One cały czas będą czekały na delikatne skinienie twojej skroni i natychmiast odczytają to czego pragniesz w danej chwili. Bez zawahania rzucą się na Twój mózg aby w sekundzie realizować to co dopiero urodziło się w twoim sercu jako pragnienie.

Matrix – matryca. To coś w czym żyjemy bez wiedzy o tym, że istnieje. To środowisko które zostało utkane z milionów nici łączących lęki, pragnienia, namiętności i nienawiść. Nie wiedząc o tym, oddychamy, spożywamy i pławimy się w tej masie bezużytecznych powiązań. Matrix jest jak wysypisko śmieci na którym kwitnie życie, które żywi się odpadkami. Matrix to bezduszna maszyna która służy do rozkładu pozostałości po ludzkich bytach. Matrix to zalecenia, zasady, zakazy, nakazy i uległość. To jest nasze środowisko w którym, żyjemy nie czując, że żyjemy. Matrix to labirynt który prowadzi nas od narodzin do śmierci po z góry ustalonej ścieżce. Matrix to niebyt świadomości.

A więc połączmy te dwa słowa i co uzyskamy ? Możemy, jeśli tylko zechcemy zmienić siebie i zmienić swoje otoczenie. Możemy, używając wyłącznie naszych myśli, stworzyć dokładnie taki świat jakiego pragniemy. Tresura Matrixa uczy w jaki sposób rozpoznać siebie. Uczy w jaki sposób wrócić do siebie i pokochać swoje JA. Jeżeli ów proces się rozpoczął i odnaleźliśmy siebie w plątaninie sieci Matriksa, możemy zacząć wpływać na otoczenie i tworzyć własny świat do którego mamy zaufanie. Możemy spowodować, że ENERGIA która tworzy rzeczywistość, będzie pracować dla nas. W zamian wystarczy tylko UWIERZYĆ w to, że owa ENERGIA istnieje.

Miłość, Odwaga i Wiara – te trzy słowa będą wynikiem pomyślnego przejścia kursu Tresury Matrixa. Powodzenia!