Home Kwarantanna czyni okazje – Warsztaty Tresury Matrixa

Kwarantanna czyni okazje – Warsztaty Tresury Matrixa


Szczegóły wydarzenia


Kwarantanna czyni okazje. Masz teraz więcej czasu dla Siebie, swojego ciała i umysłu. Wykorzystaj to. Webinar o srebrnikach i złotówkach oraz dekompresja i inne atrakcje dostępne w pakiecie dla uczestników warsztatów. Można wykupić całe warsztaty lub poszczególne dni. Zapisy na warsztaty prosimy wysyłać na adres: dwieherbaty @ gmail.com

Warsztaty codziennie od poniedziałku 4 maja do piątku 8 maja, w okolicach 20-stej przez 2h online. (materiały będą dostępne w formie filmów po warsztatach dla uczestników) Tematy dni warsztatowych:

4 maja – Dzień pierwszy – Co to jest Tresura Matrixa (Miłość, Odwaga, Wiara) oraz Instynkt ciała fizycznego (jak rozpoznać, jak zaakceptować, jak używać)

5 maja – Dzień drugi – Relacja lojalnościowa z rodzicami (rozpoznanie statusu relacji, komunikat niezależności, uzyskanie autonomii)

6 maja -Dzień trzeci – Fantom wewnętrznego dziecka (jak nawiązać kontakt, jak zdobyć zaufanie, jak czytać wewnętrzny dialog)

7 maja – Dzień czwarty – Autohipnoza, uzyskanie kontaktu z podświadomością. 8 maja – Dzień piąty – Neuroświadomość, autoregeneracja ciała fizycznego.