Home Skąd wiemy, że jesteśmy inteligentni?

Skąd wiemy, że jesteśmy inteligentni?


Szczegóły wydarzenia


Tresura Matrixa jest filozofią i metodyką życiową opartą na zasadzie zero waste, tyle, że w obszarze zjawisk kognitywnych, psychologicznych i neurologicznych.
Druga oficjalna biletowana Tresura online organizowana na platformie Zoom. Poza mikrofalami nagrywanymi na zoomie, nasze wystąpienia na żywo zostały przeniesione do strefy nisko – a jednak płatnej, by móc utrzymać aktywność, która, jak dotarło do nas od Was – chcecie by nadal istniała :).
Ten odcinek będzie o tym, o czym Tresura trąbi z coraz mniejszym przeczuciem, a z coraz większym doświadczeniem – że inteligencja nie jest dobrem deficytowym, jeśli dostrzegać ją jako zdolność indywidualnego kosmosu zwanego człowiekiem do uczenia się siebie i swojego świata.
Po co nam szukanie głupszych i mądrzejszych?
Czym jest kompleks niższości, lub wyższości i czy przypadkiem nie są zazębione w jednym człowieku jako góra i dół góry lodowej..?
Czego się w takim odkryciu nie trzeba wstydzić, ani żałować i jak używać własnych kompleksów, by uzyskać z nich moc i sprawczość?

Link do rejestracji w wydarzeniu jest następujący:
https://zoom.us/webinar/register/WN_RPoCLiuvRAO7pwSGk3zjkA
Na jego podstawie będzie można dostać się do bramki paypal, otrzymać hasło, a stamtąd wprost do pokoju w wirtualu, gdzie już będziemy czekać.
Bilet wstęp kosztuje całe 7 dolarów używając przelicznika paypal. Zdarzało się na głupsze rozrywki więcej wydawać :))
Zapraszamy!!!