Home Złote Myśli Pytania i odpowiedzi TM

Pytania i odpowiedzi TM

Pytanie do TM:
Trafiłem na osobę która mi mówi ze kościół założył na mnie pieczecie w formie sakramentu chrztu, bierzmowania i komunii i mój rozwój duchowy jest teraz blokowany. czy takie rytuały działają tylko na tych którzy w nie wierzą ? i dlatego usuwają ich działanie przez inne rytuały bo w to wierzą ? ale jeśli ktoś porzuca jedna religie na rzecz innej to czy to nie świadczy o tym ze rytuały danej religii nie działają na niego?
o wszystkim decyduje nasz umysł a nie informacja jaka do niego dociera, informacja może mieć wpływ na umysł lub nie, albo mieć taki lub inny wpływ, ale to umysł decyduje co z tym zrobi i tak jest jak on zdecyduje, zgadza się?
Odpowiedź TM:
Jest tak, jak myślisz, że jest Emotikon smile Nic nie działa na Ciebie bez Twojej zgody. Umysł jest komputerem który dostarcza i wstępnie interpretuje informacje. Ta wstępna interpretacja czasami jest myląca dla serca. Tylko od Ciebie zależy czy podporządkujesz się interpretacji umysłu czy posłuchasz głosu serca (one nie zawsze są jednakowe). Masz wolną wolę i nikt nie jest w stanie Ci jej zabrać, To Ty decydujesz. Zawsze. Zmiana wiary tutaj nic nie da ponieważ wiara jest jedna. Zawsze. Obojętnie jak byś nie przedstawiał stwórcy i jakich przykazań byś nie przestrzegał, bez Ciebie nie ma Twojego świata, to Ty jesteś jego Twórcą. Zawsze.

Powiązane wpisy