Home Ogłoszenia Jednodniowy warsztat online. Podstawowy przybornik neuroświadomego praktyka. 19 WRZEŚNIA

Jednodniowy warsztat online. Podstawowy przybornik neuroświadomego praktyka. 19 WRZEŚNIA

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA 2020 O 11:00 – 19:00

Jednodniowy warsztat online. Podstawowy przybornik neuroświadomego praktyka.

Pierwszy internetowy warsztat całodzienny. Będziemy mogli dostać się do własnych niepowtarzalnych i skutecznych metod pracy z własną zdolnością samouczenia się i zmiany własnego funkcjonowania. W jaki sposób ucząc się i powtarzając prosty zestaw praktyk uruchomić podświadomą moc rozpuszczania życiowych dramatów i blokad w zabawie i sprawczości? Jak przejść z poziomu żmudnej i bolesnej terapii do obszaru fascynującej edukacji i przyjemności istnienia, ciągłej ewolucji i używania ograniczeń do budowania osobistej wolności? Program obejmuje cztery podstawowe zakresy aktywności: 1. Rezyliencja, czyli budowanie własnej fabryki odporności i radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami 2. Neurofitness, czyli łatwa droga do sprawności fizycznej i elastyczności umysłowej. 3. Głęboki trening motoryczny, czyli dostęp do własnej potęgi inteligencji kreacji swojego życia i mądrości własnego ciała. 4. Trening prowadzenia dotykiem, czyli lekcja samodzielności życiowej i psychologicznej poprzez ruch asekurowany przez własny dotyk. Integracja traum poprzez budzenie komunikacji neuronalnej. Trening stanowi wersję cyfrową bezpośredniego warsztatu , jak również wersję podstawową wersji rozwiniętej, czterodniowej. Wszystkie wydarzenia zostaną wkrótce zaprezentowane w kalendarzu zorganizowanym do końca roku.
Trening rozpocznie się o 11.00 rano i zakończy o 19.00. Czas zawiera w sobie przerwy na wypoczynek i ewentualne zadawanie pytań. Formuła warsztatu zostanie poprowadzona w wersji spotkania interaktywnego. Nagranie z warsztatu zostanie udostępnione wszystkim uczestnikom.
Koszt warsztatu wynosi 197 zł. Zapisać możesz się poprzez rejestrację pod poniższym linkiem, otrzymując od razu szczegóły organizacyjne.

Rejestracja:
https://zoom.us/meeting/register/tJYsc–srDwuHtZQY0taoBqAlI0MCXieiapS

 

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

3 + 4 =